درباره من

.

تو این صفحه همه تجربه هامو باهات درمیون گذاشتم پس با من همراه شو

جاوید مقدم

جاوید مقدم هستم. اولین تجربه نزدیک به کسب و کاری که تجربه کردم، بازاریابی در یک شرکت پخش مواد غذایی، در سال ۱۳۸۶ بود. در آن زمان ۱۶ سال داشتم و هنوز برای کسب و کار آماده نبودم، حتی دید درستی از این فضا نداشتم و با بازی گوشی های دوران نوجوانی آن را اشتباه می گرفتم.

تعجبی نداشت که پس از ۱۰ روز اخراج شدم. دلیل اخراجم هم این بود که در این ۱۰ روز کاری فروشی نداشتم. اولین شکست کاری من در زندگی ام بود.

exit
Growth

از آن روز تا حالا تجربیات زیادی در زمینه کسب و کارهای مختلف داشته ام که می توانید در داستان کامل زندگی کاری ام که لینک دانلود آن در زیر همین نوشته قرار گرفته است، شرح کامل آن را بخوانید.

اما به طور مختصر باید بگویم که درآمد من و شغل من در همین ۱۳ سال ( امروز که این متن را می نویسم آذر ماه نود و هفت است)  فراز و نشیب های زیادی داشته و موارد زیادی را تجربه کرده ام. از جمله آنها ۳ کسب و کار است که به طور کلی در آنها شکست خوردم و مبلغ زیادی را بدهکار شدم.

بعد از آخرین شکستم باید راهی پیدا می کردم که بدهی هایم را بپردازم. پس شروع به آموزش دیدن در مورد کسب و کار کردم. به مرور که آموزش هایم را ادامه دادم، ایراداتی که باعث شکستم بود را متوجه شدم و همین موضوع باعث ولع بیشتر من در مورد آموزش کسب و کار شد.

آنقدر مطالعه کردم و آموزش دیدم و تجربه کردم تا روزی رسید که تمام بدهی هایم را پرداخت کرده بودم و می توانستم مسیرم را به راحتی ادامه دهم.

تصمیم گرفتم اجازه ندهم دیگران شکست های مرا تکرار کنند و تصمیم گرفتم کاری را انجام دهم که در آن بهترین بودم و آن حل مسئله های مربوط به کسب و کار بود.

شروع به آموزش و مشاوره در حوزه ی کسب و کار کردم. هرچقدر بیشتر آموزش میدادم و پروژه ها را بیشتر پیش می بردم، بیشتر یاد می گرفتم و به مرور به نقطه ای رسیدم که امروز هستم.

مطالعه

امروز مشاور چندین کسب و کار هستم و افتخار می کنم که هر روز به مشتریانم کمک می کنم که در کسب و کارهایشان پیشرفت کنند. جلوی ضرر های آنها را می گیرم و فروش و درآمدشان را افزایش می دهم. در سمینارهای مختلف در شهرهای مختلف سخنرانی می کنم و تجربیاتم را با دیگران به اشتراک می گذارم.

من جاوید مقدم هستم و عاشق کارم، عاشق یادگیری و عاشق بازاریابی و کسب و کار هستم. اگر میخواهید بیشتر با من آشنا شوید فایل زیر را که به صورت مفصل تر روند کاری من را از روز اول شرح می دهد دانلود کنید. مطمئنا به شما کمک خواهد کرد آشنایی بیشتری با من و کارهایم پیدا کنید.

امیدوارم بتوانیم با آموزش های سایت به شما کمکی هر چند اندک در جهت رشد کسب و کارتان و رشد فردی شما در زندگی شخصیتان داشته باشیم. خوشحالم که این متن را تا آخر خواندید و ممنونم از توجهتان.