شرایط . دوره های آموزشی جاوید مقدم

ضمانت بازگشت وجه

در وبسایت “جاوید مقدم” تمامی محصولاتی که در صفحات آنها بنر بازگشت وجه وجود دارد، دارای گارانتی بازگشت وجه ۱۰۰ درصد هستند. این درخواست تا ۳۰ روز پس از پایان دوره قابل بررسی است. به طور مثال اگر محصولی شامل یک دوره ۱۰ روزه باشد، شما می توانید از روز دهم تا روز چهلم پس از شروع دوره از این امکان استفاده کنید. شما اگر محصولات ما را خریداری کرده باشید و احساس کنید که از محصول به هر دلیلی ناراضی هستید، تنها به شرط رعایت الگوی محصول و انجام تمرینات، می‌توانید به ما اطلاع دهید تا تمام وجه پرداختی شما به حسابتان بازگردانده شود. همچنین ما هیچ سوالی در این رابطه از شما نخواهیم پرسید! (به شرط آنکه همه چیز درست انجام شده باشد)

از آنجایی که این کار باعث تعجب برخی از دوستان شده بود و برخی می‌گفتند که چنین موضوعی امکان ندارد، لازم دانستم که در این مورد توضیحاتی را بنویسم!

چرا محصولات ما گارانتی بازگشت وجه دارد؟

در خرید محصولات آموزشی، همواره این ریسک برای خریدار وجود دارد که محصول به هر دلیلی برای خریدار مناسب نباشد. این دلیل می تواند به علت ساختار طراحی محصول، یا ساختار ذهن و مهارتهای قبلی خریدار باشد.

برای اینکه ریسک خرید در این مواقع کاهش یابد، از نظر ما فروشنده باید ریسک محصولش را بپذیرد که مسیر خرید مشتری را راحت تر کند و در صورتی که واقعا محصول مناسب نبود، بتواند به راحتی محصول را برگشت دهد.

بر این اساس گارانتی بازگشت وجه را برای شما در نظر گرفتیم که با خیال راحت تری خرید کنید و بدانید که هیچ ریسکی از سمت شما وجود نخواهد داشت.

همچنین از آنجایی که من به مقوله پول حلال اعتقاد دارم و نگرانم که به دلیل سر زدن اشتباهی از من، حق کسی خورده نشود، بهترین راهکار دادن گارانتی بازگشت وجه است.

۱ .

تعهدات ما

تعهداتی که ما نسبت به محصولاتمان داریم

۱- محصولات ما مفید و اثربخش هستند. به شرطی که تمرین‌های ارائه شده در آن را بدون قضاوت و به صورت منظم انجام دهید. اگر تمرینات را انجام دادید و نتیجه نگرفتید می‌توانید درخواست بازگشت وجه بدهید.

۲- سعی می‌کنیم محصولات ما با توضیحات نوشته شده در موردشان کاملاً منطبق باشند و اگر اطلاعات مندرج در صفحه با محصول یکسان نبود می‌توانید درخواست بازگشت وجه بدهید.

۳- محصول ارزشش را نداشت! حتی اگر تصور کردید که محصول ما خوب بود اما ارزش این مبلغ را نداشت نیز می‌توانید این کار را انجام دهید!

۱ .

تعهدات شما

ما مطمئنیم که هر کسی با اجرای مو به مو و گام به گام مطالب ارائه شده در محصولات نتایج فوق‌العاده‌ای را خواهد گرفت و هزاران برابر وجه پرداختی را به صورت مستقیم و غیر مستقیم به دست خواهد آورد و هیچگاه به فکر این موضوع نیز نخواهد افتاد!

۱- برای اینکه از ضمانت بازگشت محصول استفاده کنید، باید دقیقا طبق الگوی معرفی شده از محصول استفاده کنید، چرا که این محصولات و دوره ها به دلیلی با ساختار موجود طرح ریزی شده اند. این به این معنی است که اگر دوره آموزشی در طی دو ماه روزانه تمرین هایی دارد که باید انجام دهید، باید ظرف مدت ۲ ماه و به شرط انجام تمرینات بررسی شود. این تنها شرطی است که ما برای بازگشت وجه محصولات در نظر می گیریم.

دلیل چنین شرطی نیز کاملا مشخص است. ما ضمانت بازگشت وجه را روی محصولی که طراحی کرده ایم در نظر گرفته ایم. نه برای استفاده ناقص یا اشتباه محصول.

۲- لطفاً ما را تست نکنید! مطمئن باشید که ما وجه را بازگشت خواهیم داد پس لطفاً مانند چند نفر از دوستان سایت این موضوع را تست نکنید! چون انجام بی دلیل این کار باعث ناراحتی ما خواهد شد.

۳- نگران ما نباشید!لطفاً اصلاً ملاحظه ما را نکنید! اگر ما به تعهداتمان عمل نکردیم، این حق شماست که درخواست بازگشت وجه بدهید.

۴- نقاط ضعفمان را هدیه بدهید! اگر این محبت را به ما بکنید که پس ارسال درخواست و دریافت وجه از جانب ما، دلیل این کار را نیز به ما بگویید از شما ممنون خواهیم بود.

۵- فایل‌ها را پاک نکنید! اگر محصول دانلودی بود، پس از درخواست بازگشت وجه لازم نیست فایل‌ها را از سیستمتان پاک کنید! شاید روزی خواستید دوباره آن را گوش کنید. و همچنین بسته‌های پستی را لازم نیست به ما بازگردانید، می‌توانید آن را به دوستتان هدیه دهید.

آیا به ضرر ما نیست؟ کسی سوء استفاده نمی‌کند؟!

این سوال کاملاً طبیعی است و خوشحال می‌شوم به آن پاسخ دهم!

اول از همه باید بگوییم که نرخ درخواست بازگشت وجه بسیار پایین است و چیزی در حدود ۵ مورد از هر ۱۰۰۰ سفارش است!

جالب است بدانید که بخش قابل توجهی (حدود نیمی) از این درخواست‌ها نیز به گفته خود افراد فقط برای اجرای تست ما بوده است! (و البته این کار واقعاً ما را ناراحت کرد)

و اما سوء استفاده افراد! واقعیت این است که تا کنون به جز یک مورد، کسی از این شرایط سوء استفاده نکرده است و دلیل این موضوع این است که افرادی که پیگیر آموزش و یادگیری و رشد شخصی هستند خیلی کمتر به فکر سوء استفاده و … هستند. به هر حال تا به حال این موضوع وجود نداشته و به فرض محال اگر چنین اتفاقی رخ داد، برای این موضوع هم راهکاری ارائه خواهیم کرد.

درخواست بازگشت وجه .

نحوه درخواست بازگشت وجه

کافی است شما یک ایمیل به owner@javidmoghaddam.com با موضوع «درخواست بازگشت وجه» ارسال
کنید و موارد زیر را مطرح کنید.

۱- نام و نام خانوادگی

۲- شماره تراکنش خرید از وبسایت

۳- نام محصول

۴- دلیل درخواست وجه (اختیاری – اما برای ما بسیار مهم است تا مشکلاتمان را رفع کنیم)

۵- شماره کارت بانکی شما (ترجیحاً ملت)

۶- کدملی صاحب حساب

۷- شماره موبایل

وجه شما در کمتر از ۳ روز کاری واریز خواهد شد.

درخواست بازگشت وجه فقط از طریق ایمیل امکان پذیر است و لطفاً طی تماس تلفنی این مورد را مطرح نفرمایید تا در سریع ترین زمان ممکن به درخواست شما رسیدگی شود.

خواهشی که از شما داشتم

پیش از ارسال درخواست می‌توانید از ما سوالهایتان را بپرسید و شرایط را در میان بگذارید و بدانید که تمام تلاش ما جلب رضایت شماست.

دقیق به موضوع توجه کنید. چرا که این امکان به این دلیل برای شما در نظر گرفته شده که بتوانید از محصولات بیشترین استفاده را ببرید و در صورتی که فکر میکردید محصول برای شما مفید نبوده، ضرری متوجه شما نشود. اما در نظر داشته باشید که هر کاری اصولی دارد و ما طبق قوانین خودمان صرفا برای محصولاتی که استفاده درست داشته اند، ضمانت بازگشت وجه را معتبر در نظر خواهیم گرفت. با تشکر از شما و ممنون که برای موفقیت و رشدتان برنامه ریزی می کنید.